Motorlu Tente

Motorlu Tente

MOTORLU TENTE

Motorlu tente sistemleri, elektronik bir mekanizma ile çalışan, farklı konseptlerde dizayn edilebilen, özel ölçülü tente sistemleridir. Tente alırken dikkat edilmesi gerekenlere önem verildiğinde, daha uzun süreli kullanılabilirler.

Cafe ve restoranlar, mağaza ve butik dükkanlar, açık alan kafeteryalar, sosyal tesisler ve açık alanlarda kullanılarak yeni bir alan oluşturmayı sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelerin daha fazla oturma alanına sahip olmasını kolaylaştırmaya ek olarak daha nezih ortamların oluşmasına yardımcı olur.

Özel ölçüler ve müşteri talebine göre belirlenen malzemelerin kullanılması ile imal edilen otomatik tente sistemlerinde, seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bazı ayrıntılar bulunmaktadır.

MOTORLU TENTE SEÇIMI NASIL YAPILIR?

Otomatik tente sistemi tercih ederken öncelikle mekanın konseptine uygun bir renk seçimi yapılmasına dikkat edilmelidir.

Kullanım alanına göre farklı modellerde üretilebilen otomatik tente sistemleri, seçim yapılırken özellikle boyutuna dikkat edilmesi gerekir. Yanlış ölçü alınmaması adına ustalar tarafından ölçülerinin alınması daha etik olacaktır.

Motorlu tente sistemi, elektronik mekanizma ile çalışan bir sisteme sahiptir. Bu nedenle kaliteli mekanizma seçiminin yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Tenteyi kullanacağınız alan direkt olarak güneş alan bir yer ise ön kısmında güneşlik yer alan tente modellerini seçmelisiniz.

Tente seçimi yaparken hava koşullarına karşı dayanıklı; rüzgar, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından kısa sürede etkilenmeyen tente kumaşı olmasına dikkat edilmelidir.

Tente kollarının paslanmaz çelikten yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.

Tente, günümüzde birçok yaşam alanında, işletmelerde kullanılan bir sistemdir. Sistemin kullanıcısına oldukça büyük faydaları vardır.

Mekan sahiplerinin her mevsim müşteri ağırlamalarını kolaylaştıran tente sistemleri, farklı yapılarda inşa edilebilen ve özel kumaş seçimi yapılarak tasarlanabilen araçlardır. Bu nedenle seçim yaparken yukarıda belirttiğimiz koşullar doğrultusunda seçim yapılmasına dikkat edilmelidir.

Cafe, çay bahçesi, açık alan restoranlar gibi birçok yerde kullanıma uygun olan otomatik tente sistemleri, mekanlarda yeni bir oturma alanı oluşturmaya ek olarak olumsuz hava koşulları karşısında müşterilerin rahatsız olmadan açılıp kapanmasını sağlar. Bu da her mevsim müşterilerinizin mekanınızda zaman geçirmelerine yardımcı olur.

MOTORLU TENTE ÇEŞITLERI

Kullanılacak alana göre farklı modellerde üretilen otomatik tente sistemleri, kullanıcıların taleplerine göre değerlendirilebilmektedir.

Günümüzde birçok modelinin olmasına karşın işletmeler ve diğer yerlerde en çok tercih edilen otomatik tente sistemleri aşağıdakilerdir.

Oval tende, geniş açılımlı tenteler, raylı sistemli tenteler, katlamalı tente ve ışıklı tenteler modelleri.

BİZE ULAŞIN

0232 276 40 05

Atölye

GÖRDAĞ PEN
Adres: Zafer Mahallesi
2349 Sokak  No:7
Buca / İZMİR

Tel. 0 232 276 40 05
GSM. 0 533 035 22 02

BİZİ TAKİP EDİN

Çalışma Saatleri :
Pazartesi - Cuma
08:00 - 18:30
Image