Motorlu Panjur ve Kepenk

Motorlu Panjur ve Motorlu Kepenk

Motorlu Panjur Sistemleri

Motorlu panjur ve Motorlu Kepenk sistemi ile güvenli ve rahat bir yaşam için yapılmış elektrikli sistemelerdir. Bu rahat yaşamı bizi güneş ışınlarından, rüzgardan, kardan, fırtınadan vs. koruyarak sağlamaktadır. Doğa olaylarına karşı durmasının yanında yazın serin kışın sıcacık bir yaşam alanını mümkün kılmaktadır. Motorlu panjur iyi bir yalıtım ve güvenlik aracıdır. İyi bir yalıtım aracıdır çünkü kutularının içinde strafor bulundurmaktadır. Böylece panjur bulunduğu ortama normalde olan ısının ötesinde ekstra bir ısı sağlamaktadır. Bu şekilde daha kolay bir ısınma şekline sahip olursunuz.

Motorlu panjur iyi de bir güvenlik sistemidir. Çünkü bu panjurların dışarıdan açılması kolay değildir. Dışardan açılma imkanı olmadığı için sizi birçok tehlikeye karşı korumakta oluyor. Kolay kolay hasar da almamaktadır. Dayanıklı bir yapıda olması oluşabilecek doğal afet tehlikesine karşıda önlem niteliğindedir. Bütün bu anlatılanların yanında hayatınıza ekstra bir kolaylık katan bu teknoloji ürünü otomatik açma kapama sistemi ile sizi zahmete sokmaz. Bu açma kapama işlemini bazen bir kumanda yardımı ile yaparsınız bazen de bir buton ile bu tamamıyla size kalmış.

 

Motorlu Panjur Montaj

Motorlu panjur montajı yapacak olan ustanın profesyonel olması bu yüzden önemlidir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan bir başkası da ürün yerleştirilmesi yapılırken elektrik tesisatı kontrol edilmelidir. Düzgün ve standartlara uygun bir şekilde ürün bazında çevrilmelidir. Elektrik tesisatı düzgün olmadığında elektrik sıkıntısı yaşayabilirsiniz.

Hal böyle olduğu zaman da ürününüz düzgün bir çalışma sergilemez. Motorlu panjur montajı bu şekilde olduğunda ürününüzün ömrü kısa olur. Firmamız bu alanda uzman olana profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. İşini bilen nitelikli kişilerle çalıştığınızda montajınız da nitelikli olur.

BİZE ULAŞIN

0232 276 40 05

Atölye

GÖRDAĞ PEN
Adres: Zafer Mahallesi
2349 Sokak  No:7
Buca / İZMİR

Tel. 0 232 276 40 05
GSM. 0 533 035 22 02

BİZİ TAKİP EDİN

Çalışma Saatleri :
Pazartesi - Cuma
08:00 - 18:30
Image